Prasa

Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej stara się być obecne w mediach. Od dłuższego już czasu współpracujemy z Nowoczesnym Warsztatem, nieomal co miesiąc tworząc artykuły opisujące sytuację na szeroko rozumianym rynku warsztatów samochodowych.

Nowoczesny Warsztat” – to ogólnopolski Miesięcznik dla Fachowców Branży Motoryzacyjnej jest branżowym pismem o zasięgu ogólnopolskim, adresowanym do właścicieli dużych i małych zakładów zajmujących się świadczeniem specjalistycznych usług związanych z naprawą, renowacją, konserwacją i diagnostyką samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Czytelnikami periodyku są ponadto producenci, dystrybutorzy oraz importerzy działający w sektorze motoryzacyjnym.

Ideą pisma jest prezentacja dostępnych na rynku urządzeń, narzędzi, technologii i produktów niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego i ekologicznego warsztatu samochodowego. Miesięcznik „Nowoczesny Warsztat”, dzięki ścisłej współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin warsztatowych, spełnia także rolę fachowego poradnika, z którego może korzystać każdy diagnosta, mechanik, autoelektryk, blacharz, lakiernik czy pracownik serwisu ogumienia.

Wielką zaletą „Nowoczesnego Warsztatu” jest udział członków zespołu redakcyjnego w najważniejszych konferencjach oraz imprezach targowych odbywających się zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzięki temu Czytelnicy magazynu mają dostęp do najnowszej wiedzy i najświeższych informacji branżowych …

Archiwum publikacji STM-u na łamach Nowoczesnego Warsztatu:

2021 – luty (artykuł – plik PDF)
2021 – marzec (artykuł – plik PDF)
2021 – kwiecień (artykuł – plik PDF)
2021 – maj (artykuł – plik PDF)
2021 – czerwiec (artykuł – plik PDF)
2021 – lipiec / sierpień (artykuł – plik PDF)
2021 – wrzesień (artykuł – plik PDF)
2021 – październik (artykuł – plik PDF)
2021 – listopad (artykuł – plik PDF)
2021 – grudzień (artykuł – plik PDF)
2022 – styczeń (artykuł – plik PDF)
2022 – luty (artykuł – plik PDF)
2022 – marzec (artykuł – plik PDF)
2022 – kwiecień (artykuł – plik PDF)
2022 – maj (artykuł – plik PDF)
2022 – czerwiec (artykuł – plik PDF)

 

Możliwość komentowania została wyłączona.