Czy na polskich drogach pojawią się pojazdy autonomiczne?

Prezydent Karol Nawrocki w dniu 18 grudnia br. podpisał nowelizację Prawa o ruchu drogowym i niektórych innych ustaw pozwalającą na testowanie, na polskich drogach pojazdów autonomicznych i rejestrację profesjonalną samochodów używanych.

Warto przypomnieć, że pierwsza wersja tej ustawy z dnia 26 września br. została przez prezydenta zawetowana w połowie listopada br. W ocenie głowy państwa wprowadzenie do ustawy poprawek dot. dopłat do przewozów autobusowych było niekonstytucyjne.

W odpowiedzi na weto prezydenta, posłowie przygotowali jeszcze raz ustawę, która nie zawierała już kontrowersyjnych zapisów. Nowela ustawy umożliwia prowadzenie na drogach publicznych prac badawczych z udziałem pojazdów zautomatyzowanych i w pełni zautomatyzowanych. Zdaniem specjalistów, to był ostatni moment, żeby Polska też zaczęła badać technologie wykorzystania na drogach tego typu pojazdów. W ustawie  zdefiniowano oba rodzaje pojazdów. W myśl tych definicji pojazd zautomatyzowany wyposażony jest w systemy wspomagające kierowanie, które mogą kontrolować niektóre funkcje jazdy, np. utrzymywanie pasa ruchu czy automatyczne hamowanie. Natomiast pojazd w pełni zautomatyzowany jest zdolny do samodzielnego poruszania się bez udziału kierowcy.

W niektórych krajach europejskich takie przepisy obowiązują już od paru lat. Należą do nich m.in. Francja, Czechy, Hiszpania, Wielka Brytania i Węgry. Warto przy tym zwrócić uwagę, że już po drogach publicznych w Chinach jeżdżą zautomatyzowane busy, a w San Francisco – autonomiczne taksówki.

W ustawie określono zasady uzyskiwania zezwoleń na prowadzenie prac badawczych z tego typu pojazdami.

Nowela wprowadza też zasady uzyskiwania zezwoleń na prace badawcze z uwzględnieniem m.in. poziomu automatyzacji pojazdu, liczby pojazdów oraz obszaru prac badawczych. Zezwolenie będzie udzielane na okres nie dłuższy niż jeden rok.

W noweli ustawy znalazły się również zapisy dotyczące tzw. rejestracji profesjonalnej. Jest to szczególny rodzaj rejestracji, pozwalający firmom zajmującym się produkcją, , testowaniem, sprzedażą lub naprawą pojazdów na czasowe dopuszczenie ich do ruchu drogowego bez konieczności standardowej rejestracji każdego z nich. Będzie to dotyczyło również firm, które zajmują się obrotem pojazdami używanymi.

W ustawie znalazł się także zapis umożliwiający do 1 stycznia 2028 r. motocyklom jazdę po buspasach, podobnie jak pojazdom zasilanym napędem elektrycznym lub wodorowym.

Spotkanie wigilijne członków STMu

W dniu 16 grudnia br. odbyło się w Poznaniu na terenie MTP, w restauracji Garden City, spotkanie członków  naszego Stowarzyszenia. To już wieloletnia tradycja. Spotkanie rozpoczęło się od powitania nowego członka naszego Stowarzyszenia – Rafała Elmanowskiego Prezesa Zarządu Maha Serwis Elmaowski.

Zanim jednak obecni zaczęli świętowanie, omówili kilka ważnych tematów:

  1. Przygotowania do targów TTM 2026 – zgłoszenia, powierzchnie, usytuowanie stoisk, „żywy warsztat”, Forum Motoryzacyjne oraz plebiscyt Trade Press Award, z udziałem dyrektora produktu Dariusza Wawrzyniaka
  2. Obchody 25-lecia STM.
  3. Najbliższe działania, m.in. temat:
  • archiwizacja badań na stacjach SKP,
  • obowiązkowa kalibracja urządzeń na stacjach SKP,
  • realizacja tzw. 21 postulatów,
  • wykorzystania numeru VIN na stacjach SKP i w warsztatach,
  • organizacja i jakość kształcenia w szkołach branżowych i ośrodkach doskonalenia w zawodach motoryzacyjnych,
  1. OTWS – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej / Olimpiada Wiedzy Motoryzacyjnej.
  2. Planowane zmiany w prawie europejskim – temat omówił Sekretarz Generalny EGEA Marcin Barankiewicz.

Po wyczerpujących dyskusjach obecni oddali się spokojnej i przedświątecznej atmosferze i spożyli wspólny lunch.

„PRECYZJA” obchodziła jubileusz 75-lecia

27 listopada br. blisko 100 osób, wśród których byli: obecni i byli pracownicy „Precyzji” z Bydgoszczy oraz zaproszeni goście, świętowali jubileusz 75 lecia istnienia. Gratulujemy koleżankom i kolegom z „Precyzji” tej wspaniałej rocznicy. Poniżej zamieszczamy wypowiedź Tomasza Przybyły – Prezesa Zarządu „Precyzji” Sp. z o.o. na temat tego wydarzenia.

W ubiegłym tygodniu PRECYZJA z Bydgoszczy obchodziła swoje 75-lecie. Z tej okazji zarząd „PRECYZJI-SERVICE”, która jest dzisiaj sukcesorem tej zasłużonej dla polskiej motoryzacji marki zorganizował uroczystą galę, w której wzięli udział byli pracownicy, obecna załoga oraz zaproszeni goście i grono przyjaciół.

Blisko 20 osób uhonorowanych zostało złotymi dyplomami z podziękowaniami za zaangażowanie na rzecz firmy i przepracowanie w jej barwach co najmniej 30 lat. Wśród tych osób był także prezes nestor Andrzej Bukowski, który poświęcił PRECYZJI 68 lat swojego życia, przyczyniając się w dużym stopniu do jej rozwoju.

Spotkanie to uświetnione zostało występami dwojga wybitnych śpiewaków Opery Bydgoskiej. Artyści zaprezentowali  wyśmienity repertuar  pieśni i arii, co słuchaczom dostarczyło niezapomnianych wrażeń uczestnictwa w spektaklu niemalże jak na prawdziwej scenie operowej.

Prezes Maciej Lipski w swoim wystąpieniu wzbogaconym o prezentację multimedialną przybliżającą dorobek 75lecia i proces budowania marki przedstawił długą historię PRECYZJI, wspominając, że powstała ona w 1950 roku w wyniku przymusowej kolektywizacji wielu bydgoskich zakładów rzemieślniczych, a następnie zaprezentował okoliczności skonstruowania pierwszego w Polsce przyrządu do pomiaru geometrii kół samochodowych PK1, w którym zastosowano pionierską metodę  pomiaru zarówno kątów poziomych jak i pionowych w oparciu o skręt koła ustawionego na obrotnicy.

PRECYZJA od tego czasu wyprodukowała tysiące przyrządów,  modernizując je wraz z rozwojem konstrukcji podwoziowych, pojawiających się na przestrzeni minionych 60 lat nadążając za  dynamicznym rozwojem motoryzacji.

Wiele z tych urządzeń pracuje do dziś w serwisach i stacjach diagnostycznych, stanowiąc widoczny ślad tej szacownej marki na rynku warsztatowym w Polsce. Jest to w dużej mierze zasługa konsekwentnie prowadzonej polityki posprzedażnej z naciskiem na zapewnienie opieki serwisowej, ciągłości dostaw części zamiennych oraz pielęgnowaniu kontaktów z klientami.

Dzisiejsza oferta firmy oprócz rodzimych przyrządów do pomiaru geometrii obejmuje również dźwigniki samochodowe, myjki ultradźwiękowe do kół oraz programy zawierające dane diagnostyczne, niezbędne do prac w serwisach wielomarkowych.

„PRECYZJA-SERVICE”jest także jednym z czterech inicjatorów i założycieli działającego od 25lat Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej skupiającego podmioty gospodarcze z sektora wyposażenia warsztatowego. Biorąc aktywny udział w pracach tego gremium przyczyniła się w znacznym stopniu do zawarcia z Targami Poznańskimi umowy o stworzeniu odrębnej imprezy targowej o nazwie Targi Techniki Motoryzacyjnej.  Mimo długoletnich starań wśród niezrealizowanych zadań, jakie wyznaczyliśmy sobie w ramach stowarzyszenia wymienić należy sprawę poprawy systemu badań technicznych pojazdów w Polsce, w tym przede wszystkim doprowadzenia do wymogu przeglądów i kalibracji urządzeń kontrolno-pomiarowych używanych do tych badań oraz archiwizacji wyników pomiarów, co z korzyścią dla całej branży podniosłoby jakość badan, a wiele pojazdów skierowało  do serwisów i warsztatów na przeglądy i naprawy przed wjazdem na rzetelne badania techniczne.

Prezydent podpisał nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym

W ramach pakietu deregulacyjnego Ministerstwo Infrastruktury we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji opracowały nowelizację ustawy prawo o ruchu drogowym. Podpis nowelizacji przez Prezydenta Karola Nawrockiego oznacza, że wejdzie ona w życie w ciągu sześciu miesięcy od dnia ogłoszenia.

Po wejściu nowelizacji przepisów w życie właściciel samochodu będzie mógł w pełni elektronicznie złożyć wniosek o jego rejestrację. Nowe przepisy zniosą także obowiązek legalizacji tablic rejestracyjnych przy rejestracji pojazdu, w przypadku gdy nowy właściciel pojazdu będzie chciał zachować dotychczasowy numer rejestracyjny. Oznacza to, że po nabyciu samochodu używanego, nowy właściciel nie będzie musiał przynosić tablic do urzędu komunikacji. Będzie w takiej sytuacji musiał jednak złożyć oświadczenie, że tablice są czytelne i nieuszkodzone.

Właściciel pojazdu zostanie też zwolniony z obowiązku przedkładania w urzędzie papierowego zaświadczenia o pozytywnym wyniku badania technicznego pojazdu, jeżeli taka informacja jest już zamieszczona w Centralnej Ewidencji Pojazdów.

Wydziały komunikacji uzyskają także możliwość korzystania z usługi AVI (Actual Vehicle Information), czyli narzędzia umożliwiającego elektroniczną wymianę danych o pojazdach przed ich rejestracją. Dzięki temu urzędy w Polsce będą pobierać dane o pojeździe sprowadzonym z państwa członkowskiego UE.

XV Gala Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 22 listopada br. Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego zorganizowało jubileuszową XV Gala Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Jest to coroczne wydarzenie, w czasie którego zostają uhonorowane osoby, instytucje, organizacje i firmy realnie wpływające na poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

W tym roku laureatami zostali:
🏆 Firma Roku – Autostrada Wielkopolska S.A.
🏆 Organizacja Pozarządowa Roku – @Fundacja Jumper
🏆 Instytucja Publiczna Roku – Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
🏆 Projekt Medialny Roku – TVN24+
🏆 Osoba Roku – dr Łukasz Rakasz
Nagrody Specjalne trafiły do Jerzego Ostręgi oraz Centrum Inicjatyw na rzecz Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Gratulujemy wszystkim laureatom i organizatorom tej inicjatywy.

 

XX Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego

W dniach 19 i 20 listopada 2025 r. odbył się jubileuszowy XX Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego zorganizowany przez SDCM. 

W części merytorycznej Kongresu podsumowano ostatnie dwie dekady rozwoju polskiej motoryzacji oraz dyskutowano o jej przyszłości, w tym nowych technologiach, a także zagrożeniach. Zaprezentowali się politycy oraz przedstawiciele organizacji motoryzacyjnych z Polski i Europy.

W imieniu STMu przekazujemy serdeczne gratulacje dla Stowarzyszenia Dystrybutorów i producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) z okazji jubileuszu 20 lecia oraz przeprowadzania bardzo ciekawego i udanego Kongresu. SDCM na stałe wpisał się w rozwój polskiego i europejskiego rynku motoryzacyjnego.

Życzymy Koleżankom i Kolegom z SDCM dalszych sukcesów w pracy dla dobra polskiej motoryzacji.

Przyszłość motoryzacji

W jakim kierunku zmierza organizacja pracy w warsztatach oraz jak mogą wyglądać serwisy w najbliższych latach? Takie i podobne pytania zadaje sobie wiele osób związanych na co dzień z motoryzacją. Na takie pytanie, w wywiadzie dla Targów Techniki Motoryzacyjnej, odpowiedział Marcin Żaak – wiceprezes STMu. Zapraszamy do obejrzenia filmu z wypowiedzią Marcina.

Dostęp do danych samochodowych

Komisja Europejska w dniu 4 listopada br. opublikowała projekt rozporządzenia 858 określającej dostęp do danych serwisowych pojazdu przez niezależne warsztaty. Można się z nim zapoznać pod linkiem projekt.

W ten sposób rozpoczęły się konsultacje publiczne nad tym ważnym rozporządzeniem, zwłaszcza dla niezależnych warsztatów samochodowych. Konsultacje potrwają do 2 grudnia br. EGEA przekaże swoje stanowisko, które będzie dyskutowane m.in. w ramach grupy roboczej WG2. Członkowie STMu przekażą stanowisko polskich warsztatów. Jeśli ktoś z czytelników chciałby przekazać swoje uwagi, prosimy je kierować na adres:

Konferencja CITA RAG Africa 2025

W dniach 4 i 5 listopada w Stonetown na Zanzibarze odbyła się regionalna konferencja CITA – Afryka. Hasło przewodnie tej imprezy to: „Czas na działanie – ponieważ Afryka zasługuje na bezpieczne i czyste pojazdy”.

Wydarzenie to stanowiło wyjątkową platformę dla decydentów, ekspertów technicznych, środowisk akademickich i przedstawicieli instytucji międzynarodowych w celu wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z homologacją, inspekcją i rejestracją pojazdów, ze szczególnym uwzględnieniem kontekstu afrykańskiego.

W tej wyjątkowej konferencji wzięła udział spółka Unimetal –  firma zrzeszona w STMie, która jest członkiem korporacyjnym CITA.

Zdjęcia poniżej pochodzą z archiwum spółki Unimetal.